OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Manipulační vozíky

Manipulační vozíky

Rozsah základního či rozšiřujícího školení a praktického zaměření se provádí dle Jednotné přípravy v návaznosti na jednotlivé třídy a druhy MV. Proškolení je prováděno pro všeobecné podmínky – nenahrazuje zaškolení na konkrétní vozíky či přídavná zařízení a proškolení na pracoviště provozovatele (zaměstnavatele) a rizika s provozem MV spojená. Cílem praktického zaučení je připravit uchazeče k samostatné a bezpečně vykonávané práci.

Opakovací školení

Opakovací školení musí být obnoveno 1x ročně nejpozději k datu uvedeném v příslušném průkazu, který opravňuje pracovníka k řízení a manipulaci s příslušným zařízením. Cílem je udržet vědomosti obsluhy na potřebné úrovni a doplnit je o případné změny v předpisech k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V případě, že bude požadován základní nebo rozšiřující výcvik k získání oprávnění k manipulaci s MV je nutné dodat vyplněnou „Žádost o přijetí do Jednotné profesní přípravy“ , která obsahuje i zprávu o zdravotní způsobilosti.

Školení bude uskutečněno po vzájemné dohodě

Cena školení základního kurzu je 3.300,- Kč vč. 21% DPH

Cena opakovacího školení je 450,- vč. 21% DPH

Školení zajišťuje pan Bc. Kamil Vitásek 776 238 986

 

VMV vozík